فروشگاه ساز فایل و دانلود فایل در فایل آوران

پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۰

با عضو شدن در در سیستم فروشندگان فایل آوران شما می توانید بدون داشتن تخصص در ساخت فروشگاه آنلاین شما می توانید فروشگاه خودتو سریع ورایگان با امکانات کاملا حرفه ای بسازین و کسب درآمد کنید.

فروشگاه ساز و دانلود فایل در فایل آوران

با انتخاب فروشگاه ساز فایل آوران شما می توانید فروشگاه خود را رایگان و در سریع ترین زمان ممکن ایجا کنید. با ثبت نام در فروشگاه فایل آوران می توانید هم فروشنده شوید و هم خریدار که شما هم می توانید از فایل آوران در آمد داشته باشین
این  وب سایت به شما کمک می کند که توانایی ها و تخصص خود به همه معرفی کنید و یک راه درآمد ایده آل برای خود ایجاد کنید .با کمک ما شما قادر خواهید بود که توانایی های خود را به دیگران نشان دهید .
برای داشتن اطلاعات بیشتر می توانید مطالب بعدی را مطالع نمایید و همین حالا در فایل آوران ثبت نام کنید و کسب درآمد کنید.
 فروشگاه ساز چه کاری انجام می دهد؟
دو شاخصه مهم اکثر کسب و کارهای امروزی بحث تبلیغات و فروش، درواقع هر کسب و کاری که توانسته جایگاه پررونق و خوبی از آن خود کند، به واسطه این دو اصل مهم است. از این رو در حال حاضر شاهد کارایی بالای خدمات ، فروشگاه سازفایل و دانلود فایل در فایل آوران هستیم.
خدمات فروشگاه ساز شامل مجموعه اقداماتی میشود که برای کسب و کارها، یک فروشگاه اینترنتی و آنلاین طراحی و اجرا میگردد. برای این که در این زمینه موفق شوید، لازم است از فروشگاه سازهای مناسب استفاده کنید، فروشگاه سازهایی که خدمات خود را حساب شده و با مهارت انجام میدهند.
فایل سه بعدی و لایه باز نیز انواع فایلهای گرافیکی آماده هستند که برای تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرند و می توانید دانلود و در پروژه هایتان استفاده کنید.

کارایی فروشگاه ساز و فایل سه بعدی و لایه باز شامل موارد گوناگونی میشود که تعدادی از آنها را در قسمت پایین گفتیم:

کارایی فروشگاه ساز: شما بدون داشتن هیچ دانش و تخصصی می توانید فروشگاه خود را در سریع ترین زمان و رایگان ایجاد کنید و کسب در آمد کنید.

فایل سه بعدی و لایه باز و توسط طراحان و مختصصان این حوضه طراحی شده و در اختیار کاربران جهت استفاده در پروژه ها قرار داده شده  و می توان استفاده کرد.

با دانلود مدل سه بعدی و فایل لایه باز و بهرهمندی از خدمات فروشگاه ساز، یک تیر را به چند نشان بزنید


با دانلود مدل سه بعدی و فایل لایه باز و بهرهمندی از خدمات فروشگاه ساز، میتوانید خود یک فروشگاه انلاین اختصاصی برای خود ایجاد و کسب در آمد کنید.

با ثبت نام و ایجاد فروشگاه در فایل آوران نه تنها منجر به صرفهجویی وقت خود میشوید، بلکه میتوانید از حرفهایترین طرحها و فایلها آماده استفاده کنید، فایلهایی که مطمئناً تاثیر قابل توجهی در پیشرفت هر کسب و کاری دارد.

لازم به ذکر است در فروشگاه فایل آوران  می توانید انواع فایل های  سه بعدی ، لایه باز ، برنامه نویسی ،آموزش ، جلوه های ویژه ، پروژه های آماده ، عکس و متن ایجاد و یک فروشگاه اختصاصی برای خود داشته باشین.


آموزش استفاده از خدمات فروشگاه ساز فایل آوران


برای استفاده از خدمات فروشگاه ساز و مدل سه بعدی و فایل لایه باز نباید نگران باشید، چرا که تمام آموزشهای لازم در همان ابتدا ارائه شده و شما میتوانید بعد از انتخاب با خیالی راحت استفاده کنید.

ابتدا به قسمت ثبت نام بروید و ثبت نام را انجام دهید.

 توجه:

شناسه کاربری نام پروفایل فروشگاه شما در فایل آوران می باشد که نمایش داده می شود

بعد از تکمیل اصلاعات یک کد فعال سازی به شماره همراه که ثبت نموده اید ارسال می گردد که می بایست به درستی وارد کنید.

در این مرحله شما می توانید از فایل آوران خرید اجام داده و به صورت رایگان فایل های خود را در فایل آوران بارگزاری نمایید.

برای فروشنده شدن شما می بایست ثبت در خواست فروشنده شدن  را انجام داده ، که یک مدرک هویتی معتبر (کارت ملی ، شناسنامه ، گواهی نامه و ...) را در فایل آوران بارگزاری نماییدکه بعد از تایید اطلاعات شما می توانید فروشنده شوید.

توجه :

شماره شبای بانکی می بایست  متعلق به حساب کاربری فرد باشد.

اکنون فروشگاه اختصاصی شما ایجاد شده و می توانید فایل های خود را آپلود کنید و کسب در آمد داشته باشین.


لازم به ذکر است اگر انتخاب درستی داشته و از مرجع مناسبی چون سایت ما خرید کنید میتوانید در کنار جامعترین آموزشها از حرفهایترین طرحها استفاده نمایید.

انتخابی بی بدیل برای فروشگاه ساز و دانلود فایل سه بعدی و لایه باز رایگان

برای فروشگاه ساز و دانلود فایل سه بعدی و لایه باز فقط لازم است سایت ما را انتخاب کنید و همه چیز را به کارشناسان متخصصی بسپارید که در این زمینه علاوه بر تخصص دارای تجربهی مطلوبی هم هستند و بهترین خدمات را ارائه میدهند.

یکی از پرطرفدارترین خدمات ما رایگان بودن بخش زیادی از طرحها و فایلها است و شما میتوانید بدون پرداخت حتی یک ریال از وجود تخصصیتر طرحها استفاده کنید.

به همین دلیل است که میگوییم سایت ما انتخابی بی بدیل برای فروشگاه ساز و دانلود فایل سه بعدی و لایه باز رایگان است.